Hibudijital.com ÜYELİK - ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE SÖZLEŞME

Hibu Teknoloji Dış Tic.Ltd.Şti. servislerini kullandığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda Hibu Teknoloji Dış Tic.Ltd.Şti. tarafından sunulan Hibudijital ürün/hizmetinin ön bilgilendirme detaylarını ve sözleşme hükümlerini bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olması halinde Hibudijital Müşteri Hizmetleri'ni 7 gün 24 saat boyunca 0850 346 4263 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bu servisten aşağıda özellikleri belirtilen ürün/hizmeti satın alarak faydalanabilirsiniz. Bu ürünlerin/hizmetlerin fiziksel bir teslimatı yoktur. Hibudijital'in ürünlerden/hizmetlerinden yararlanabilmek için hibudijital.com'a üye olmanız gerekmektedir.

Satın alınan ürün/hizmetin özellikleri ve kullanım koşulları www.hibudijital.com web sitesindeki ilgili ürünün, ürün detay sayfasında yer alan bilgilerde ve işbu Hibudijital.com Üyelik - Ön Bilgilendirme Formu ve Sözleşmesinde belirtildiği gibidir.

Bu ürün/hizmet Hibu Teknoloji Dış Tic.Ltd.Şti. tarafından ticari amaçlarla sunulmakta olup, ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginlerin haklarına zarar verecek şekilde kullanılamaz.

I. SATICI/SAĞLAYICI BİLGİLERİ

Ünvanı : Hibu Teknoloji Dış Tic. Ltd. Şti.
Mersis No : 0462088873600001

Vergi Dairesi : MASLAK Vergi No : 462 088 8736

Adres : Sultan Selim Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No 61/2 Kağıthane

İstanbul / Türkiye

II. HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ ve FİYAT

Hibudijital.com, oyun paket ve içeriklerini uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri sunan dijital oyun platformudur. Hibudijital ürünlerden/hizmetlerinden yararlanabilmek için www.hibudijital.com adresinden kayıt olunması gerekmektedir. Kayıt olmak için; uygulama ekranında yer alan "Kayıt Ol" linkine tıklanarak, açılan "Hesap Oluştur" sayfasına kişisel bilgiler ile geçerli e-posta adresinin girilmesi ve bir şifre seçilmesi yeterlidir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra "Kayıt Ol" butonuna tıklandığında, e-posta adresine aktivasyon e-postası gönderilmektedir. Aktivasyon işlemini tamamlamak için bu e-postadaki aktivasyon linkinin tıklanması gereklidir. Üye, şifreyi ve üyelik bilgilerini korumakla yükümlüdür, şifrenin ve kişisel bilgilerin 3. kişilerle paylaşılması nedeniyle oluşabilecek zararlardan İŞLETMECİ'nin sorumluluğu bulunmayacaktır.

Satın alınan ürün/hizmetin özelliklerine ve kullanım koşullarına, fiyat bilgisine www.hibudijital.com web sitesindeki ilgili ürünün, ürün detay sayfasında yer verilmektedir. Ürün/hizmetin fiyat bilgisi ayrıca tekrar onay ekranında yer almaktadır.

hibudijital.com üzerinden ürünün sepete eklenmesi, ödeme yönteminin seçilmesi, kullanıcı şifresinin girilmesi ve ödeme yapılacak tutarın ekranda gösterilmesi, ön bilgilendirme formunun onaylanması, ödeme yap butonuna tıklanarak ürün/hizmet satın alınabilmektedir. Kullanıcının satın aldığı kodu, Müşteri Hizmetleri dahil hiç kimseyle paylaşılmaması gerekir. Üye, bu şifreyi korumakla yükümlüdür, şifrenin 3. kişilerle paylaşılması nedeniyle oluşabilecek zararlardan İŞLETMECİ'nin sorumluluğu bulunmayacaktır.

Ürün(ler)e ait aktivasyon anahtarı birden fazla bilgisayarda kullanılamayabilir. Bu kullanım sınırı ürün(ler)in yapımcı firması tarafından belirlenmektedir.

III. ÖDEME VE TESLİMAT

 Satın alınan ürünün/hizmetin fiziksel bir teslimatı yoktur. Satın aldığınız ürün/hizmet ile ilgili işbu bilgilendirmeyi okumanız ve akabinde bu hibudijital.com Üyelik - Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanızı müteakip ürün/hizmet satışının tamamlanması ile İŞLETMECİ sistemdeki gerekli alana girmeniz sayesinde satın aldığınız ürün/hizmet İŞLETMECİ sistemlerinde kayıtlı olan hesabınızda aktive etmenizle ürün/hizmet teslim edilmiş olacaktır.

Faturanıza yansıtılan tutarın tüm fatura bedeli ile birlikte ödeme kanallarına ödenmesi gerekmektedir.

Hibu dijital’den satın alınan ürünün/ürünlerin taksit seçeneği ile satın alınması durumunda, taksitler ilgili dönemlerin faturasına yansıtılacaktır.

IV. CAYMA HAKKI

Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin 9. maddesinin 1.fıkrası kapsamında yer almamaktadır.

V. TÜKETİCİ ŞİKÂYETLERİ ÇÖZÜM MEKANİZMASI

Satın almış olduğunuz hizmetle ilgili soru, talep ve şikayetlerinizi yukarıdaki adrese ya da 0212 706 56 08 no’lu Müşteri Hizmetleri numarasına iletebilirsiniz

Ayrıca, şikâyet ve itirazlarınız konusundaki başvurularınızı, Bakanlıkça her yıl Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Aralık ayında ilan edilen parasal sınırlar dâhilinde ürün veya hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi'ne yapabilirsiniz.

 

Anasayfa Kategoriler 0 Favoriler Profilim
Kategoriler
Favoriler
Loading...